Maxlimo - limuzinų nuoma

Prabanga, Kaina ir Komfortas - MAXLIMO limuzinų nuoma! 

   Kompanija įkurta 2002m. rugpjūčio mėnesį, viena iš kompanijos veiklų limuzinų nuoma, kurios pagrindinė kryptis - limuzinų nuoma ir automobilių nuoma.
   Atsižvelgdami į šiuolaikinius poreikius pristatome - prabangiausius limuzinus HUMMER H2 22 vietų, Jūsų patogumui vienintelis limuzinas su praaukštintomis lubomis ir nuleistomis grindimis, išskirtine išorės apdaila, dvigubu kondicionieriumi, disko grindimis, lazeriais, šviesos efektais, 3 tv, 3 barais ir t. t. ir CADILLAC ESCALADE 20 vietų limuziną, su 6 papildomomis vietomis įrengtomis po atviru stogu (jei oras blogas, stogas užsidaro), dvigubu kondicionieriumi, lazeriais, dirbtinų dūmų įranga, profesionalia garso sistema, šviesos efektais, 3 tv, 2 barais ir t. t.
 Limuzinai - kurie tiek vidumi tiek išore nustebins Jus ir aplinkinius!

   Taip pat, galite išsinuomoti ir standartinio dydžio automobilius: BMW X5, BMW 320, VW PASSAT, OPEL ZAFIRA, VOLKSWAGEN TOURAN, HONDA FR-V, TOYOTA AURIS, FORD FIESTA, FIAT 500, PEUGEOT 308, CHRYSLER T&C, VOLKSWAGEN CARAVELLE, RENAULT TRAFFIC, NISSAN PRIMASTAR, OPEL VIVARO su vairuotojais ir be jų.

   Mes stengiamės, kad būtumėte patenkinti MAXLIMO limuzinų nuoma ir CarPark automobilių nuoma paslaugomis ir aptarnavimu. Taigi visus transporto rūpesčius palikite mums, o Jums linkime geros nuotaikos ir iki susitikimo! Limuzinų nuoma
H2